Centar kompetentnosti Koprivničko-križevačke županije - vijesti
Novi ciklus predavanja u sklopu Centra kompetentnosti Koprivničko-križevačke županije
Autor: Branko Pleadin, 23. 9. 2023.

Centar kompetentnosti u Koprivničko-križevačkoj županiji još jednom otvara vrata svojih škola široj publici i poziva vas na novi ciklus zanimljivih i vrlo aktualnih predavanja.

Predavač će ponovno biti g. Drago Cmuk, vrhunski stručnjak digitalizacije, koji će nas upoznati s robotikom i mehatronikom, GIS tehnologijama te utjecajem 5G mreže i pametnih telefona na naše živote i što možemo očekivati u budućnosti.

Prvi datum na kojem će obraditi temu "Robotika i mehatronika - primjena u kućanstvu i svakodnevnom životu" je 27.09.2023. u 18:15 h u prostoru Strukovne škole Đurđevac.

Nakon predavanja održat će se i radionica o mogućnostima obrazovanja kroz Centar kompetentnosti Koprivničko-križevačke županije.

Nakon toga slijede nam teme vezane uz GIS tehnologiju. 10.10.2023., ponovno u Strukovnoj školi Đurđevac u sklopu specijaliziranog sajma s poslodavcima i dana otvorenih vrata škole održat će se dva predavanja, "GIS tehnologije u svakodnevnom životu i utjecaj na kvalitetu života" i "Primjena elektroničkih sustava i GIS tehnologija u organizaciji cestovnog prometa".

Zajedno s predavanjima održat će se radionica o mogućnostima obrazovanja kroz Centar kompetentnosti Koprivničko-križevačke županije.

Za kraj nam preostaju dva predavanja u Obrtničkoj školi Koprivnica. Za vrijeme trajanja gospodarskog sajma, 17.10.2023., obradit će se teme „5G mreža - utjecaj na život i zdravlje ljudi“ te „Utjecaj pametnih telefona na kvalitetu života“.

Predavanja su otvorena za šire građanstvo i vjerujemo da će svatko pronaći barem jednu temu koja ga zanima i o kojoj bi volio čuti iz prve ruke, od poznavatelja i stručnjaka digitalnog doba.