« Svibanj 2024 »

Dragi učenici, poštovani roditelji, nastavnici, stručni suradnici i svi drugi koji ste svojom aktivnošću i djelatnošću vezani uz školu!
Autor: Darko Špoljar, 9. 9. 2019.

9. rujna 2019. godine prvi je nastavni dan školske godine 2019./2020.

Čestitam svim učenicima prvih razreda na uspješnom upisu u željeno zanimanje, kao i svim učenicima drugih, trećih i četvrtih razreda na uspješnom završetku prethodnog razreda.

Nakon odmora tijekom ljetnih praznika čekaju nas nove aktivnost u skupljanju znanja i vještina za zanimanja koja ste odabrali i upisali, kao i za nastavak školovanja na stručnim ili sveučilišnim studijima.

Djelatnici Strukovne škole Đurđevac i u ovoj školskoj godini svojim radom i zalaganjem potrudit će se da učenicima stjecanje znanja i vještina bude zanimljivo i produktivno. Za ovu školsku godinu pripremljeno je puno zanimljivih projekata i aktivnosti u sklopu redovne nastave, kao i u izvannastavnim aktivnostima.

Svima uz dobro zdravlje, želim i puno strpljenja u radu, kako bismo svi zajedno na kraju školske godine bili zadovoljni postignutim rezultatima.

Sretno i uspješno u novoj školskoj godini!

Ravnatelj Strukovne škole Đurđevac, Darko Špoljar, dipl. ing.

9. rujna 2019. godine prvi je nastavni dan školske godine 2019./2020.

Sretno i uspješno u novoj školskoj godini!

Ravnatelj Strukovne škole Đurđevac, Darko Špoljar, dipl. ing.