« Svibanj 2024 »

Nogometni turnir povodom Dana ružičastih majica
Autor: Jasmina Šostarec, 28. 2. 2018.

Dan Ružičastih Majica obilježili smo u ova tri dana nogometnim utakmicama. Protiv nasilja smo se odlučili boriti sportom!  Moramo napomenuti da su sve ekipe bile fenomenalne, a pobjednici su za nijansu bili bolji od ostalih.

Finalu su prisustvovali dožupan Koprivničko - križevačke županije Ratimir Ljubić i Ana Mušlek, pročelnica Upravnog odjela za obrazovanje, kulturu, znanost, sport i nacionalne manjine.

Hvala županiji što nam je osigurala pehare za prva tri mjesta!
Hvala svim učenicima, nastavnicima i stručnim suradnicima što su u tako velikom broju podržali ovu borbu!

Hvala ravnatelju Darku Špoljaru na veeelikoooj podršci!

Hvala našim nastavnicima tjelesnog što su odradili veliki, sudački posao!

Treće mjesto osvojila je ekipa 2.g zahvaljujući Popcu koji je zabio gol ekipi 2. i 3.e.

Finale prvenstva igrale su ekipe 3.b i 2. i 3.h. Ekipa 3.b je pogodcima Fučeka, Krstića i Bučaja nadvladala 2. i 3. h rezultatom 4:0 i tako osvojila prvo mjesto!
Ženski nogomet igrale su ekipe 2.h i f protiv 3.b,h,c i 4.c.

Ekipa 3.b,h,c i 4.c pobijedila je 5:1 zahvaljujući golovima Veronike Tudić (3.b) i Martine Živko (3.h).

Najbolji igrač ovog prvenstva je definitivno Josip Fuček (3.b) koji je zabio ukupno 9 golova u svim utakmicama, a najbolja igračica Veronika Tudić (3.b) koja je igrala i za žensku i mušku ekipu i postigla ukupno 4 gola.
Donosimo fotke ekipa od 1. do 3. mjesta te ženskih ekipa, a ostatak fotki dolazi nešto kasnije, kada ih naš profi fotograf, David Sobota, obradi i uredi. smiley