« Svibanj 2024 »

Riječ dobrodošlice
Autor: Jasmina Šostarec, 17. 9. 2020.

Dragi učenici, roditelji i nastavnici,

nalazimo se u drugom tjednu nastavne godine 2020./2021. koja je itekako izazovna.

Ove školske godine nužno je pridržavati se epidemioloških mjera koje propisuje Stožer Koprivničko - križevačke županije, a prema preporukama Stožera Republike Hrvatske.

Epidemiološke mjere sklone su čestim i brzim promjenama, pa vas molimo da pratite vijesti i stranice škole na kojima ćete pronaći aktualne informacije.

Novi tjedan donio je i nove mjere.

Učenici i dalje trebaju nositi maske prilikom kretanja unutar škole, ako dolazi do miješanja učenika iz više razreda (npr. na stranim jezicima ili fakultativnoj nastavi), dezinficirati ruke prilikom ulaska u školu i čekati ispred ulaza u školu da ih se pusti unutra.

Također, preporuča se i dalje da učenici kod kuće mjere temperaturu i ne dolaze u školu ako osjete bilo kakve simptome tipa suhog kašlja, glavobolje, začepljenog nosa, teškog disanja i temperature.

Ipak, maske više nisu obavezne na nastavi kada se radi o istome razrednom odjelu.

Također, učenici  s nastavnikom dogovaraju pauzu u okviru vremena predviđenog za održavanje nastavnog predmeta obzirom da nema zvona i da se nastava održava u blokovima.

Molimo da se pridržavate preporučenih mjera kako bi pridonijeli smanjenju broja zaraženih, a time i ublažavanju epidemioloških mjera.

Želimo vam puno sreće, uspjeha i izvrsnih rezultata u novoj školskoj godini! smiley