Studiranje

Aktualno
Malonogometni turnir povodom Dana ružičastih majica
Autor: Jasmina Šostarec, 2. 3. 2020.

U našoj školi se već tradicionalno, 4. godinu za redom, obilježava Dan ružičastih majica kroz cijeli tjedan. Naime, u školi se organizira malonogometni turnir. Učenici cijeli tjedan u sportskom duhu obilježavaju Dan ružičastih majica i sportom se bore protiv vršnjačkog nasilja. Ove godine nas je podržala i gospođa Verica Rupčić koja je poznata po aktivnom djelovanju protiv svih oblika nasilja! Gospođa Rupčić održala je kratki, ali inspirativni govor za sve učenike i nastavnike Strukovne škole. Ravnatelj Darko Špoljar i Verica Rupčić uručili su pobjedničkom timu te timovima koji su osvojili 2. i 3. mjesto priznanja!
Finalna utakmica bila je napeta, 4.b je u zadnjih 15 sekundi uspio izjednačiti protiv 1.a. Iako je 4.b odlično krenuo s izvođenjem kaznenih udaraca, sreća se okrenula 1.a koji su na kraju osvojili turnir! 3. mjesto osvojio je 2.g, jedan od favorita turnira.
Hvala svim ekipama na fer i korektnoj igri, hvala svim navijačima, danas ste bili stvarno odlični! Hvala svim razrednicima, nastavnicima, stručnim suradnicima što su omogućili da turnir bude na zavidnoj razini!
Do iduće školske godine! Budite dobri i borite se protiv nasilja! #nasiljeprestajeovdje